Тури в Туреччину. До чого слід бути готовим на дорозі і в готелі

220608_31 Вибираючи путівки на відпочинок в який-небудь теплій країні, завбачливі туристи намагаються заздалегідь вивчити обстановку, особливості клімату, розпланувати своє дозвілля. Так, Відпочинок в Туреччині може складатися не тільки з поїздки до пірамід і купання в морі, адже можна орендувати машину і відправитися в самостійну подорож.

Турист, який полюбив Туреччину за унікальний клімат, комфортні умови, з кожною поїздкою відкриває для себе багато нового. Красиве море, цікаві екскурсії, але все це було вже кілька разів і тому багатьом хочеться просто самостійних екскурсій. Звичайно, готуватися до них потрібно вміло, тому що подорожі в іншій країні можуть бути небезпечними.

Щоб орендувати машину в Туреччині, потрібно знати, що віддавати перевагу необхідно оренді транспортного засобу в компанії відомого світового бренду. Це позбавить від неблагонадійності орендодавців, а також дасть деякі переваги на дорозі.

Турецький дорожній патруль, бачачи логотипи відомих компаній з оренди автомобілів, зрозуміє, що за кермом іноземець і навряд чи буде турбувати водія. Але це не повинно позбавляти водія пильності. Тому що дороги в цій країні вимагає підвищеної концентрації та уваги. Відсутність покажчиків і як таких правил руху, можуть створювати для водіїв деякі незручності, тому що процес не піддається логіці автомобільного водіння. На кругових перехрестях перевага дається тому, хто першим поїхав, тому варто почитати, трохи інструкцій з водіння автомобіля в цій країні. А також слід врахувати всі переваги самостійних екскурсій і їх недоліки. Все — таки під час організованих поїздок є російськомовний гід, та й з харчуванням немає проблем.

Тож чи будуть це гарячі тури до Туреччини від Hottours (https://hottours.in.ua/catalog/turtsiya/) або в інші країни, туристам необхідно не обмежуватися тільки покупкою путівки. Поїздка з дітьми повинна передбачати близькість готелю до моря, тому що поїздки на автобусі можуть бути утомливими для дуже маленьких дітей. Також слід дотримуватися обережності і в морі, тому що в теплих морях можуть бути і небезпечні морські обителі, і паляться корали, уламки голок морських їжаків.

Якщо бути завбачливим і поставитися з розумінням до особливостей тропічних морів, то можна вдало відпочити, дотримуючись пильність. Одягати ласти (заходити в море краще з пірсу) або коралові тапочки, (краще для дуже маленьких дітей), не заходити швидко в море, щоб встигнути озирнутися, ну і, звичайно ж, уважно стежити за тим, чим зайнятий дитина. А якщо малюк ще зовсім крихітний, краще набрати теплої морської води в надувний басейн і насолоджуватися безтурботним відпочинком. Передбачивши заздалегідь всі можливі труднощі, турист забезпечить собі комфортний і, що важливо, безпечний відпочинок.